Kumas | Kumaş Alan | Spot Kumaş Alanlar | Parti Kumaş Alanlar

Yumuşacık bir his yaratan bir tekniği olarak, peaching farklı şekillerde bir dizi kullanılabilir malzeme oluşturmak için nispeten kolay bir yoludur. == HER TÜRLÜ  - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 --.--JPGİşte bazı kumaş nasıl oluşturulacağı hakkında bilgi ve nasıl malzeme kullanılır olabilir.

Sadece kumaş zımpara içeren bir süreç. Doğal malzemeler ile daha etkili bir şekilde iş görünmektedir rağmen tekniği, sadece lif olarak herhangi bir tür için uygulanabilir. Dokuma kumaş sonra, malzeme bölümlerine nüfuz kumaş kimyasal bileşikler daldırılır. Bölümlerde daha sonra gergin gergin ve kurumaya bırakılır.

Bölümler kurutulmuş, sonra, malzeme ya elle ya da otomatik bir makine kullanımı ile fırça edilir. Her iki durumda da, aşındırıcı ile silindirleri kıllar, bir diş fırçası görünüm olarak benzer kumaş üzerinde fırçalanır. Bu, malzemenin dış yüzeyi üzerinde küçük lif bazı kırmak için yardımcı olur ve onları dışarı dalga geçer. Kırık lif biter görünüm oluşturulur ve zımparalanmış kumaş için hissediyorum budur

Aşındırıcı silindirlerinin kullanımı ile birlikte,  kumaş da kimyasal aşınma kullanılarak oluşturulabilir. Bu yöntem ile, lifler yavaşça yerine kıllar tarafından zımparalanmış olmaktan çok, kimyasal bileşiklerin kullanımı ile parçalanırlar.HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43.- Çamaşır aşınma da  kumaş üretmek için bir araçtır. Esasen, dışarıdan lifleri mola oluşturur ve  kumaş ile ilişkili yumuşak dokunuşu üretmesini sağlıyor aklama süreci içinde hareket olduğunu.

kumaş çok iyi şekli tutar ve yumuşacık olduğundan, malzeme genellikle rahat masa örtüleri ve peçeteler gibi ev tekstili kullanılır. Mutfak perdeleri da peached kumaştan imal edilebilir. Bu giyim söz konusu olduğunda,  kumaş casual gömlekler, golf gömlek ve iç çamaşırları için ideal bir seçimdir. Zımpara teknikleri renkli emer ve korumak için malzeme yeteneği uzak yapmayız, bu da  kumaşın herhangi bir renk veya bir hayal olabilir desen mevcuttur demektir.

Mamul ve kumaş muamele iki malzeme göz ile ilgili bir kaç gözlemler adı türetmek ve his işleminden sonuçları. Bir mikroskop ile lens malzemesi bakıldığında, malzeme çok şeftali kabuğu ve dış üzerinde bulunan tüy gibi, üst hav küçük bir tabaka için görünecektir. Sonuçta şeftali fuzz görünüm ve bir şeftali üzerine zabıta karşısında elini ovuşturarak benzemez bir fikir hem de olduğundan, popüler ismi hiçbir zaman yaygın olarak kullanılmaya başlandı

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s